01 DSC_3366Agata Szmigrodzka od ponad 10 lat uczy w Jeleniej Górze tańca orientalnego i flamenco. Część uczestników jej zajęć przychodzi i odchodzi, jak to w szkole tańca. Ale część – zostaje i przez lata nabywa umiejętności i doskonali warsztat taneczny po to, by tworzyć zespół HAYAT. Z tym właśnie zespołem, założonym w 2007 roku, mimo zmieniającego się składu, wciąż występuje Agata Szmigrodzka.

Przez dekadę powstało pięć tanecznych spektakli, została przygotowana i zaprezentowana niezliczona ilość widowisk i pokazów, tancerki Hayatu występowały na scenach polskich, czeskich i niemieckich, a stworzone przez A. Szmigrodzką choreografie, tańczy kolejne już pokolenie...

plakat HayatW cieplickich pokazach tancerki prezentują się w zmysłowych, pełnych gracji i kobiecości tańcach orientalnych oraz w ognistym flamenco.
Pokazy taneczne uświetnia Elwira Kozak, utalentowana jeleniogórska wokalistka, o magnetycznym głosie, która śpiewa nieśmiertelne piosenki artystów polskich i zagranicznych.

Zapraszamy bardzo serdecznie. Takiego widowiska nie można przegapić!

 

HAYAT


Członkienie zespołu:

Agata Szmigrodzka - kamień węgielny Zespołu, praprzyczyna wszystkiego ze skutkiem, o jakim nie śmiała marzyć!
Z wykształcenia pedagog i historyk sztuki, z zawodu instruktorka tańca, choreografka, pisarka.

1. A.Szmigrodzka 2. A.Szmigrodzka 3. A.Szmigrodzka 4. A.Szmigrodzka 5. A.Szmigrodzka 6. A.Szmigrodzka 7. A.Szmigrodzka

             8. A.Szmigrodzka 9. A.Szmigrodzka 10. A.Szmigrodzka 11. A.Szmigrodzka 12. A.Szmigrodzka 13. A.Szmigrodzka 14. A.Szmigrodzka

Agnieszka Hołyszewska - razem z Leną Aksonową – najdłużej w zespole. Perfekcyjna technika i profesjonalizm. Pracownik działu zarządzania JKSM Jelenia Góra.
1.A.Hołyszewska 6.A.Hołyszewska 3.A.Hołyszewska 4.A.Hołyszewska 5.A.Hołyszewska 2.A.Hołyszewska

Alicja Czekajło - sama smukłość i gibkość. Absolwentka Szkoły Rzemiosł Artystycznych, specjalistka renowacji mebli.
1.A.Czekajło 2.A.Czekajło 3.A.Czekajło

Eliza JonczykZ roku na rok coraz piękniejsza w poszukiwaniu własnego Duende. Najlepsza uczennica prestiżowego jeleniogórskiego ZSO im. Stefana Żeromskiego.
1.E.Jonczyk 2.E.Jonczyk 3.E.Jonczyk 4.E.Jonczyk 5.E.Jonczyk

Elwira Kozak - Ten głos, ten głos! Uświetniający swoją cudowną barwą taneczne wyczyny Zespołu. Z wykształcenia polonistka.
Obecnie – dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Jeleniej Górze.
1.E.Kozak 2.E.Kozak 3.E.Kozak 4.E.Kozak 5.E.Kozak

Joanna Bolechowska - Zespołowe „ciacho", najbardziej zmysłowa i powabna tancerka Hayatu. Wieloletni pracownik hotelu „Gołębiewski" w Karpaczu, wiolonczelist-ka.
1.J.Bolechowska 2.J.Bolechowska 3.J.Bolechowska 4.J.Bolechowska 5.J.Bolechowska 6.J.Bolechowska 7.J.Bolechowska 8.J.Bolechowska

Lena Aksanowa - Seksbomba Wszechczasów, która mosiężną szablą potrafi wymachiwać niczym piórkiem! Dyrektor działu marketingu portalu www.jelonka.com; profesjonalna masażystka SPA.
1.L.Aksanowa 2.L.Aksanowa 3.L.Aksanowa 4.L.Aksanowa 5.L.Aksanowa 6.L.Aksanowa 7.L.Aksanowa 8.L.Aksanowa

                                                                 9.L.Aksanowa 10.L.Aksanowa 11.L.Aksanowa 12.L.Aksanowa

Monika Paterka - Pierwsza Dama Flamenco, karabin maszynowy w stepie. Wieloletni pracownik Fundacji Doliny Pałaców i Ogrodów Kotliny Jeleniogórskiej.
1.M.Paterka 2.M.Paterka 3.M.Paterka 4.M.Paterka

Regina Chrześcijańska - specjalistka od fanveilli, tańcząca elegancja, powab i czar. Właścicielka wydawnictwa regionalnego, Człowiek Roku 2016.
1.R.Chrześcijańska 2.R.Chrześcijańska 3.R.Chrześcijańska 4.R.Chrześcijańska 5.R.Chrześcijańska 6.R.Chrześcijańska

                           7.R.Chrześcijańska 8.R.Chrześcijańska 9.R.Chrześcijańska 10.R.Chrześcijańska

Urszula Krystek 
Urszula Krystek