Opowieść tańcem i pieśnią o uczuciach, doli i niedoli życia od narodzin po śmierć. Opowieść pełna pasji i wrażliwości prowadzona przez trzech artystów: Elwirę Kozak (śpiew), Wojciecha Michalskiego (śpiew) i Agatę Szmigrodzką (taniec). 

W XII 2013 roku, z ramienia Fundacji "Karkonosze - Muzyka Serc", przy współpracy Muzeum Przyrodniczego, zorganizowałem pierwsze dwa koncerty w sali Muzeum. Od tamtego czasu wykształciły się dwa cykle : Karkonosze Muzyka Poezja i Cieplickie Koncerty Kameralne.

koncert1 koncert2 koncert3 koncert4 koncert5

Założeniem koncertów jest prezentowanie naszych artystów i twórców. Jesteśmy uzdrowiskiem, do którego przyjeżdżają kuracjusze z całej Polski i z zagranicy. To do naszych kuracjuszy kieruję głównie te koncerty. Chwalimy się tym, kogo u nas można zobaczyć i posłuchać.

koncert6 koncert7 koncert8 koncert10 koncert11

"Karkonosze Poezja Muzyka" to koncerty, w których występują nasi artyści z kręgu szeroko rozumianej "Krainy Łagodności".
 "Cieplickie Koncerty Kameralne" łamią mit tzw. "muzyki poważnej". Są wieczorami z muzyką dla odpoczynku i relaksu.
Wszystkie koncerty są swoistą muzykoterapią dla ciała i ducha.

Serdecznie zapraszam

Andrzej Gniewek - prezes Fundacji "Karkonosze Muzyka Serc"

www.muzykaserc.pl  

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel.:  502212638