W dniu 18.03.2021 r., o godz. 19.00 odbył się koncert Elwiry Kozak i zespołu Merhaba Kadin, pt. "Sen to czy jawa".

MK1 MK2 MK3 MK4 MK5 MK6

MK7 MK8 MK9 MK10 MK11 MK126

●

W dniu 2 marca 2021 roku, Muzeum Przyrodnicze odwiedziły dzieci z Niepublicznego Przedszkola "Bajka" w Bolesławcu, były to dwie grupy "Pszczółki" i "Motylki".
Dzieci uczestniczyły w lekcji pt. "Ptaki wiosną", którą przeprowadziła Pani Bożena Gramsz (ornitolog w Muzeum Przyrodniczym) oraz zostały oprowadzone po muzeum.
Po zwiedzeniu wystaw i po powrocie do przedszkola dzieci swoje wrażenia przedstawiły w pracach plastycznych.

Grupa "Pszczółki"

Aleks2a Bartek11a Błażej4a Dominik1a Hania6a Jaś13a Kuba5a

Laura7a Lilianna10a Maja9a Martynka8a Milena12a Sebastian3a

Grupa "Motylki"

Adam20 Agatka5 Alan10 Alan18 Amelka6 Dominik21 Filip3

Franek9 Gracjan19 Hania8 Jula B2 Julia14 Karol4 Krystek22

Laura23 Lena13 Milan15 Nikoś12 Paulinka24 Piotrek16 Sebastian17

Staś11 Ula1 Tosia7

W dniu 27 lutego 2021 r. odbył się koncert Agaty Szmigrodzkiej i Wojtka Michalskiego.

A.Szmigrodzka1 A.Szmigrodzka2

●

W dniu 18 lutego 2021 roku, odzwiedziły nas osoby będące uczestnikami Warsztatów Terapii Zajęciowej Caritas z Lwówka Śląskiego.
Po zwiedzaniu muzeum z oprowadzaniem, osoby te uwieczniły na pracach plastycznych swoje odwiedziny i to co im się najbardziej podobało.

Elżbieta Choińska  Ewa Sochacka Łukasz Łysiak Milena Mazur Wojtek Ślusarczyk
Elżbieta Choińska          Ewa Sochacka               Łukasz Łysiak               Milena Mazur                Wojtek Ślusarczyk
                             ●

W dniu 17 października 2020 roku, odbył się koncert ballad rosyjskich i ukraińskich - zaśpiewał Aleksander Evseev