Get Adobe Flash player

Będzie się działo

Koncert "Sen to, czy jawa" - zespół MERHABA KADIN 21.10.2019 r., godz..19.30

Wokalno-taneczna opowieść o uczuciach i marzeniach. Egzotyka przeplata się tu ze swojską rzeczywistością. Brzmienia cygańskie przeplatają się z rytmami orientalnymi i flamenkowymi. Każdy znajdzie tu coś dla siebie! Klamrą, która wszystko łączy i spaja, są poetyckie teksty i choreografie Agaty Szmigrodzkiej. Zapraszamy Państwa w dziwną podróż we śnie i na jawie!

Zespół w składzie: Elwira Kozak- wokal, Róża Wysocka - klawisze, Natasza wysocka skrzypce, Tomasz Kujawa - instrumenty perkusyjne. Zatańczy Agata Szmigrodzka.

Wstęp płatny 30 zł, liczba miejsc ograniczona.

Więcej informacji pod nr telefonu +48 608 434 890

MERHABA KADIN

Indonezja Bali - wyspa wulkanów - prelekcja czwartkowa 24.10.2019 r. - prowadzi Tomasz Jamiołkowski

Bali – indonezyjska wyspa w archipelagu Małych Wysp Sundajskich. Jest położona w łańcuchu wysp; od Jawy (na zachodzie) oddziela ją cieśnina Bali, a od wyspy Lombok (na wschodzie) Ciesnina Lombok. Stanowi zasadniczą część prowincji Bali. Odwiedzimy Święte źródła Siring, zapoznamy się z niepowtarzalnym  tradycyjnym rękodziełem mieszkańców wyspy, zobaczymy  Kecak - "małpi taniec", wszech obecne wulkany i tarasy ryżowe, przepiękny zachód słońca w świątyni Tanah Lot i odpoczniemy na rajskich plażach w Kucie. Serdecznie zapraszam !!!

B1m B2m B3m B4m B5m

Koncert - Grupa Vocalis, program operetkowy - 28.10.2019 r., godz. 19.30

Zespól Muzyczny Vocalis- powstał w 2007 roku i tworzą go trzy artystki-Joanna Moryc-sopran, Anna Skora-mezzosopran oraz Róża Wysocka- fortepian. Absolwentki Akademii Muzycznych we Wrocławiu i Łodzi. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywały na estradach w kraju i za granicą. Szlachetne i piękne zestawienie barw koloratury i mezzosopranu, zachwycą  głębią i lekkością, co daje również szeroki wybór repertuaru. Vocalis zaprasza tym razem na lekkie arie i duety operetkowe, cieszące się ogromna popularnością wśród publiczności oraz na wspaniałą ucztę duchową, jak i wzrokowa, okraszoną pięknymi strojami z epoki rodziny Straussow, Franza LEHARA ,czy Imre Kalmana.

Wstęp płatny 30 zł, liczba miejsc ograniczona.

Więcej informacji pod nr telefonu +48 504 231 397

Vocalis 14 b

Stats counter, realtime web analytics, heatmap creator

Banerpoziom Kalendarzgóra

 

Baner poziom Kalendarzdół

Jesli znasz już naszą politykę prywatności i stosowania plików cookies w przeciwnym wypadku przeczytaj.