Get Adobe Flash player

Pokazy Tańca

01 DSC_3366Agata Szmigrodzka od ponad 10 lat uczy w Jeleniej Górze tańca orientalnego i flamenco. Część uczestników jej zajęć przychodzi i odchodzi, jak to w szkole tańca. Ale część – zostaje i przez lata nabywa umiejętności i doskonali warsztat taneczny po to, by tworzyć zespół HAYAT. Z tym właśnie zespołem, założonym w 2007 roku, mimo zmieniającego się składu, wciąż występuje Agata Szmigrodzka.

Przez dekadę powstało pięć tanecznych spektakli, została przygotowana i zaprezentowana niezliczona ilość widowisk i pokazów, tancerki Hayatu występowały na scenach polskich, czeskich i niemieckich, a stworzone przez A. Szmigrodzką choreografie, tańczy kolejne już pokolenie...

plakat HayatW cieplickich pokazach tancerki prezentują się w zmysłowych, pełnych gracji i kobiecości tańcach orientalnych oraz w ognistym flamenco.
Pokazy taneczne uświetnia Elwira Kozak, utalentowana jeleniogórska wokalistka, o magnetycznym głosie, która śpiewa nieśmiertelne piosenki artystów polskich i zagranicznych.

Zapraszamy bardzo serdecznie. Takiego widowiska nie można przegapić!

 

Poniżej zespół HAYAT. Proszę kliknąć imię na zdjęciu, żeby zobaczyć więcej.

 

HAYAT


Członkienie zespołu: Agata Szmigrodzka, Agnieszka Hołyszewska, Alicja Czekajło, Eliza Jonczyk, Elwira Kozak, Joanna Bolechowska, Lena Aksonowa, Monika Paterka, Regina ChrześcijańskaUrszula Krystek. Stats counter, realtime web analytics, heatmap creator

Banerpoziom Kalendarzgóra

 

Baner poziom Kalendarzdół

Jesli znasz już naszą politykę prywatności i stosowania plików cookies w przeciwnym wypadku przeczytaj.